Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ PRO SVJ

habitant-notebook
new_61a9918_mobile_svj
HABITANT – INTERNETOVÝ PORTÁL

Protože jsme zjistili, že se na trhu nevyskytuje žádný ucelený produkt, který by podporoval komunikaci mezi členy Společenství vlastníků, transparentně je informoval a zároveň jim poskytoval procesní podporu, rozhodli jsme se takový produkt vyvinout. Internetový portál Habitant poskytuje podporu při řešení denních úkolů společenství vlastníků.

Habitant vám ušetří náklady a čas, protože v sobě integruje několik jinak běžně oddělených či nedostupných nástrojů, potřebných pro fungování SV. Uživatel si nemusí pořizovat jiné prostředky nebo provozovat a spravovat vlastní server.

HABITANT – ŘEŠENÍ PRO VÁŠ DŮM

Internetový portál Habitant poskytuje transparentní, srozumitelné a dostupné informace kdykoliv a odkudkoliv, i z mobilních zařízení. Do informační podpory Habitantu jsou zapracovány obecně závazné právní předpisy. Aplikace umožňuje individuální nastavení rolí a oprávnění podle potřeb společenství.

Výhodou Habitantu je, že vlastníkem dat je společenství vlastníků, které může dle uvážení umožnit přístup i jiným subjektům, třeba svému správci. Více informací na www.habitant-software.cz.