Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

ADMINISTRATIVNÍ SPRÁVA SVJ

_61a7272_upr_svj_administrativa_v2_mala
new_61a7065_oranzova
ADMINISTRATIVNÍ SPRÁVA SVJ

 Najdete u nás profesionální služby administrativní správy a odborně vedené účetnictví vašeho společenství vlastníků jednotek. S námi nemusíte hlídat zda jsou správně vystaveny předpisy záloh na služby, zda je dobře spočítáno celkové roční vyúčtování a zda byli upomenuti dlužníci. Klademe důraz na transparentnost, proto vlastníci v „našich“ SVJ mají maximum informací k dispozici 24 hodin denně v internetové aplikaci s chráněným přístupem.

Je fajn mít za zády tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi ve správě bytových domů ve vlastnictví SV, který je připraven pomoci vám s každou vaší otázkou.

DALŠÍ SLUŽBY PRO SVJ

Administrativa v SVJ to nejsou jen předpisy a vyúčtování. Je to celá řada dalších činností, které stojí členy výboru spoustu času. A my to dobře víme. Proto nabízíme pomocnou ruku i tam, kde jiné firmy raději dávají ruce pryč. Je jen na vás, jak moc se chcete do správy svého domu zapojit. Respektujeme a vážíme si členů výborů, kteří jsou ochotni věnovat domu desítky hodin svého volného času. Když ale bude o váš dům pečovat někdo, na koho se můžete spolehnout, vážně si raději nedáte kávu a nohy na stůl?

Je fajn vědět, že na mém majetku někomu záleží. Proto se o váš domov staráme tak, abyste si jej mohli bezstarostně užívat.

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn