Je skvělé, že se zajímáte o situaci na trhu správy nemovitostí. Máte pravdu – naše cena se pohybuje nad průměrnou cenou, za kterou můžete dané služby pořídit u naší konkurence. Když jste si kupovali svůj byt, chtěli jste si koupit ten nejlevnější? Nebo jste hledali kvalitu a byli jste ochotni si za ni něco připlatit? A s péčí o váš byt je to stejné.

Ano – najdete celou řadu levných správců. Aby mohli nabídnout co nejnižší cenu, své zaměstnance přetěžují – zaměstnanci ten tlak nezvládají, a proto jsou často nemocní. Své povinnosti dělají na poslední chvíli, své klienty ani pořádně neznají, na jejich majetku jim nezáleží. Často po krátké době odcházejí. Za své peníze dostanete odpovídající službu. Službu, která vás vážně štve.

Je zde ještě jedna důležitá věc. Za správnost účetnictví vašeho domu mají právní odpovědnost členové výboru. Chceme vás chránit, a proto u nás vaše účetnictví vedou vzdělané účetní s  praxí v oboru. Takový zaměstnanec něco stojí.

Rozhodli jsme se změnit pověst správních firem a ukázat, že kvalita má v tomto oboru své místo. Nám na vašem majetku záleží.

…akorát to stojí o něco málo navíc.

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn