Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

ODBORNÁ POSOUZENÍ PRO SVJ

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

…stačí jen pár měsíců a dluh některého z vašich sousedů se může vyšplhat na několik desítek tisíc korun?

Skončí-li vymáhání dluhu u soudu, pak to bude kvalita předložených podkladů – jejich správnost, srozumitelnost, doložitelnost a kontrolovatelnost, která rozhodne o tom, zda dlužnou částku společenství získá.

“Pokud účetnictví vašeho domu bude v nepořádku, předpisy záloh na služby a příspěvků do fondů a vyúčtování nebudou v souladu s účetnictvím, se stanovami a usneseními shromáždění, pak na to doplatíte právě vy – protože takový dluh společně s ostatními sousedy v domě, zaplatíte ze svého.
Jistotu, že se vám to nestane, vám dá transparentně a správně vedené účetnictví.”

Ing. Věra Bugárová - soudní znalec pro společenství vlastníkůIng. Věra Bugárová - soudní znalec pro společenství vlastníků

KDY SE VÁM BUDOU NAŠE SLUŽBY HODIT?

new_61a6523
NEZDÁ SE VÁM ÚČETNICTVÍ?

Kdykoliv nahlédnete do účetních knih nebo přehledů, které vám správce domu předá, jako podklad pro schválení na shromáždění, máte pocit, že tápete. Proč to nemůže být napsáno jako pro normální lidi? Je to vůbec správně? Některá čísla se vám nezdají, ale jak to zkontrolovat, když nejste účetní?

Před účetní, která má dar číst mezi řádky, se v účetnictví nic neskryje. V účetnictví společenství vlastníků to platí dvojnásob. Víme, jak má vypadat řádně vedené účetnictví a poradíme i vám.

Odborné posouzení kvality účetnictví je přesně to, co potřebujete.
new_61a7065_oranzova_graf
NESEDÍ VÁM VYÚČTOVÁNÍ?

Správce vašeho společenství vám jako každý rok zaslal vyúčtování. Jako každý rok si však nejste jistí jeho správností. Správce vám sice předložil podklady, ale moc se v nich nevyznáte. Přejete si mít jistotu, že je vyúčtování správně, ale ve výboru není nikdo, kdo by těm složitým přehledům rozuměl.

Rozumíme vám! Je přirozené, že chcete mít jistotu, že jsou vyúčtované náklady správné. Pokud nejste z oboru, je jasné, že tápete. My ale víme, kam se podívat a jaké chtít podklady, abychom dokázali správnost vyúčtování ověřit.

Odborné posouzení správnosti vyúčtování je přesně to, co potřebujete.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

ODBORNĚ ZKONTROLUJEME ÚČETNICTVÍ VAŠEHO SPOLEČENSTVÍ

...abyste měli jistotu, že je vaše účetnictví vedeno řádně a v souladu s platnými zákony

Za kvalitu účetnictví neručí váš správce, ale každý z vás – členů výboru. Pokud ve výboru nemáte nikoho, kdo účetnictví rozumí, pak se vám lehce může stát, že za chyby vašeho správce zaplatíte vy sami.

Neriskujte zbytečně své dobré jméno a peníze a získejte jistotu o kvalitě práce osoby, která zpracovává účetnictví vašeho společenství.

Odborné posouzení kvality účetnictví vašeho společenství vám dá srozumitelné informace o stavu účetnictví vašeho domu.
Posouzení kvality účetnictví z veřejně dostupných údajů…990,- Kč
Posouzení kvality účetnictví komplexní…4.990,- Kč

ZKONTROLUJEME SPRÁVNOST VAŠEHO VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB

...abyste měli jistotu, že platíte jen za to, za co platit máte.

Je důležité, aby byly rozúčtovány pouze řádně doložitelné náklady a aby bylo zpracováno správně a v souladu s vlastníky schváleným způsobem rozúčtování. Pokud některý z vlastníků odmítne vyúčtování uhradit, protože má pochybnosti o jeho správnosti, může spor skončit až u soudu.

Stojí za to, předejít vysokým nákladům spojeným se soudním řízením tím, že si necháte zkontrolovat odborníkem, že vyúčtování zpracované vašim správcem je skutečně v pořádku.

Odborné posouzení správnosti vyúčtování vám dá jistotu, že všichni v domě platí jen za to, za co platit mají.
Posouzení správnosti vyúčtování služeb (za celý dům)…4.990,- Kč

PROČ DO TOHO JÍT PRÁVĚ S NÁMI?

SPECIALIZUJEME SE VÝHRADNĚ NA SVJ

...a proto o SVJ víme opravdu hodně

Svou pozornost plně soustředíme na problematiku společenství vlastníků. Díky tomu zvládneme nejen zkontrolovat účetnictví a vyúčtování, ale také můžeme poskytnout poradenství ve specifických situacích, pomoci s organizací shromáždění a mnohé další.

VÍME, JAK TO CHODÍ U SOUDU

...v týmu máme soudního znalce.

Soudního znalce se specializací na účetnictví společenství vlastníků najdete aktuálně jedině v našem týmu. Když jde do tuhého, zkušenosti znalce se dost hodí. A vůbec nejlepší je využít je tak, aby do tuhého vůbec jít nezačalo.

ÚČETNICTVÍ JE NAŠE VELKÁ VÁŠEŇ

...a máme to černé na bílém.

Účetnímu týmu šéfuje certifikovaná účetní. Odbornost je pro nás totiž velmi důležitá. Rádi svou práci děláme dobře a nechceme nic podcenit. Dbáme proto na propojení obecných i odborných zkušeností.

JE PRO VÁS NAŠE NABÍDKA ZAJÍMAVÁ? TO JSME RÁDI! TAK NÁM HNED NAPIŠTE:

 

Zmáčknutím tlačítka ODESLAT udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Udělením tohoto souhlasu potvrzujete, že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou správné a pravdivé a že společnost Habitant solutions s.r.o., sídlem Smíchovská 2609/100, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČ: 05255601, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 260473, je oprávněna zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní

číslo, emailová adresa, IČ, za účelem: vyřízení Vašich požadavků, stížností či dotazů. Svůj souhlas udělujete na dobu 5 let nebo na dobu kratší, pakliže se rozhodnete odvolat svůj souhlas před uplynutím této doby. Odvolat souhlas je možné kdykoli, a to výslovným sdělením zaslaným na uvedebou emailovou adresu: ucetni@habitant.cz, nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v zápatí každé emailové zprávy. Bližší informace o zpracování osobních údajů na základě udělení tohoto souhlasu získáte ZDE.

Děkujeme za zájem, co nejdříve se vám ozveme. Tým Habitant.

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn