Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

ÚČETNICTVÍ PRO SVJ

_61a4329_svj_ceny_700_377_mala
_61a7103-2-orange-cisla
ÚČETNICTVÍ PRO SVJ

U nás se můžete spolehnout, že účetnictví vašeho SVJ bude zpracováváno průběžně, přehledně a ve vysoké kvalitě. Jsme si vědomi zodpovědnosti, která leží na bedrech členů výboru, a proto klademe velký důraz na to, aby účetnictví bylo vedeno v souladu se Zákonem o účetnictví a maximálně se snažíme, aby veškeré operace byly prováděny s péčí řádného hospodáře.

Denně se vzděláváme, abychom vám byli dobrým pomocníkem, protože dobře se bydlí v tom domě, kde členové výboru mají čas věnovat se péči o dům. Děláme vše pro to, abyste svůj čas nemuseli ztrácet kontrolováním naší práce.

ODMĚNY STAT. ORGÁNŮM, MZDY A PERSONALISTIKA SVJ

Zpracování mzdové a personální agendy je nedílnou součástí účetnictví SVJ. Mnohá SVJ dnes zaměstnávají údržbáře, zahradníky nebo pracovníky úklidu. Ale i v domech, kde jsou veškeré služby zajišťovány smluvní cestou, je standardem vyplácet odměny členům statutárních orgánů (výborů a kontrolních komisí). Chráníme vás před zbytečnými problémy s finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení či zdravotními pojišťovnami, tím, že neustále sledujeme specifika v této oblasti.

Je náročné orientovat se v neustále se měnících požadavcích na mzdovou a personální agendu ze strany státních orgánů. Přesunout zodpovědnost za všechno složité vyplňování na tým odborníků vám ušetří spoustu času a starostí.

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn