Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

ZMĚNA SPRÁVCE BEZ RIZIKA-2

new_61a9427upr
VYZKOUŠEJTE KVALITU NAŠICH SLUŽEB BEZ RIZIKA!

Prvních 12 měsíců naší spolupráce budete za naše služby hradit přesně tolik, kolik za správu domu hradíte nyní. Pokud by vám kvalita naší práce nevyhovovala, smlouva se přesně po roce ukončí. Věříme ale, že si budete přát ve spolupráci s námi pokračovat. V takovém případě budete od měsíce následujícího po výročí naší smlouvy hradit částku, která odpovídá poskytované kvalitě. Tuto cenu si samozřejmě sjednáme předem a bude uvedena ve smlouvě.

SPOLUPRACÍ S NÁMI MŮŽETE JEN ZÍSKAT!

Kvalitní účetní a administrativní správu své nemovitosti! Asi i váš současný správce tvrdil, že poskytuje kvalitní služby. Pokud nyní čtete tyto řádky, znamená to, že zvažujete změnu. Za ceny, které jsou v současné době na trhu správy nemovitostí běžné, je mnohdy nereálné poskytnout profesionální tj. kvalitní službu.

dscn6536_montaz_svj_soft
KVALITA NĚCO STOJÍ

Aby naše služby byly opravdu kvalitní, pečlivě vybíráme své zaměstnance a dáváme jim na starost jen tolik klientů, kolik jsou schopni reálně zvládnout. Naše konkurence často zaměstnává méně kvalifikované zaměstnance, které pak přetěžuje. Ti svou práci nestíhají, a dlouho ten tlak nevydrží. Důsledkem jsou malé zkušenosti a nízká kvalita odborných znalostí zaměstnanců ve správě a vysoká fluktuace zaměstnanců.

ROZHODLI JSME SE TO DĚLAT JINAK!

Našim cílem je ukázat, že správu nemovitostí je možné dělat způsobem, který přinese spokojenost všech zúčastněných – vlastníků, členů výborů společenství i dodavatelů, kteří o bytové domy pečují. Víme, že zkušenost je nesdělitelná, a že pokud naše služby vyzkoušíte a budete spokojení, ke starému způsobu správy domu se nebudete chtít vrátit.

ANO, NAŠE CENA JE VYŠŠÍ, ALE VYZKOUŠEJTE SI, JAKÝ JE TO POCIT, KDYŽ:
Chci změnit správce
Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn