Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

O NÁS

Libor Vašek vyzpovídal naší ředitelku Petru Mansfeldovou ve svém pořadu Pro(fi) účetní podcast na téma účetní a SVJ, předmětem diskuze byl samozřejmě i Habitant solutions, jeho počátky současnost i budoucnost.

Jaká je realita při vedení účetnictví SVJ a jak moc proniká všude zmiňovaná automatizace a digitalizace účetnictví do tohoto segmentu, s čím se potýká účetní kancelář se zaměřením na správu SVJ, ale též o náhodě, která přivedla naši paní ředitelku k účetní profesi a informatice, si můžete v kompletní verzi poslechnout v 7. díle podcastu Pro(fi) účetní Libora Vaška na níže uveden linku:
https://youtu.be/kVzGT_cfTO4.
A pokud Vás zajímají další videa Libora Vaška s touto tématikou, navštivte:
https://www.youtube.com/channel/UCSJ78N-sdCLyeBPmvBKXp7A/videos.

NÁŠ TÝM

V našem sedmičlenném týmu najdete skutečné odborníky:

_61A6109_upr_2020_560x360

Ing. Petra Mansfeldová
ředitelka společnosti

ODBORNOST – jsem absolventka Vysoké školy ekonomické a certifikovaná účetní. Účetnictví se aktivně věnuji už 26 let.

KONTAKT S REALITOU – už několik let jsem ve funkci revizora ve společenství vlastníků, kde bydlím. Účastním se všech schůzí výboru a řešení všech problémů. Denně žiju realitu života v SVJ. Dokážu pochopit pocity a potřeby našich klientů, což beru jako velkou výhodu.

VZDĚLÁVÁNÍ – ráda jsem v obraze, protože svým klientům často radím. Baví mě hledat způsoby řešení jejich problémů. Po celou dobu praxe proto sleduji novinky v oboru a vzdělávám se.

KVALITA – je pro mě velmi důležitá. Jsem perfekcionistka a to se projevuje i v mém vztahu k práci. Mám ráda dokonalost a odvádět práci kvalitně je pro mě přirozené. Kvalitu vyžaduji i od svých kolegů.

SYSTÉM – vnáším ho do všeho! V Habitantu má každý klient svou barvu šanonů, každý šanon vytištěný obsah a třídění v šanonech je podle abecedy. U nás se nic neztratí, protože vše má své místo.Tak to mám ráda.

SMĚRNICE – máme dokonalé popisy práce a rozdělovníky úkolů. Jsem v klidu, když mám jistotu, že všichni přesně vědí, co mají dělat a jak. Mít věci pod kontrolou – to je můj styl řízení.

TÝMOVÁ HRA – věřím, že každý má dělat to, v čem je nejlepší. Sama dokážu hodně, ale se svým týmem dokážu násobně víc. Dávám každému ve svém týmu takovou práci, která podporuje jeho talenty. Synergický efekt pak funguje doslova zázračně!

_61A8203Noise_upr_2020_v1_orez_560x360

Dana Tunková
manažer správy

Zastávám funkci manažera správy což v překladu znamená, že jsem pravou rukou Habitantu.

Organizačně zajišťuji bezproblémový chod kanceláře.

Ráda telefonuji a umím se vcítit do pocitů druhých. Kdykoliv je potřeba něco zařídit, někomu zavolat nebo něco domluvit, je to moje práce.

Práce s lidmi mě opravdu baví. Pro klienta se vždy snažím udělat maximum. Naše klienty dobře znám – pamatuju si jejich jména a vím, na čem jim záleží.

Řídím se heslem “s úsměvem jde všechno líp”. Pokud právě neřeším zamrzlé vodovodní trubky, uvězněnou kočku ve sklepních kójích, platné revize nebo evidenci došlých plateb vlastníků, najdete mě zcela jistě u šálku dobré kávy.

Jestli právě zvažujete změnu správce nebo si jen chcete zkontrolovat své platby neostýchejte se a zavolejte. U mně jste na správné adrese…

NAŠE HODNOTY

KVALITA je pro nás základní hodnotou.

Vše, co děláme, děláme co nejkvalitněji – tak, abychom na sebe mohli být hrdí. Na kvalitu také máme vlastní recept – svou práci děláme rádi. A jistě souhlasíte, že to, co děláte rádi, děláte také dobře.

DŮVĚRA

...do práce pro své klienty dáváme všechno

Jsme otevření, vstřícní a diskrétní. Do práce pro své klienty dáváme všechno. Vážíme si důvěry, s níž nám svěřují své účetnictví a proto využíváme každé příležitosti, abychom dokázali, že si ji zasloužíme.

FAIR-PLAY

...hrajeme fér a vzájemná důvěra je pro nás základ

Hrajeme fér. Jednáme na rovinu a totéž oceňujeme u našich klientů. Chceme se dozvědět, pokud jsou naši partneři s něčím nespokojeni. Jen tak se totiž můžeme změnit a spolupráce může být opravdu dlouholetá.

SPOLUPRÁCE

...pracujeme týmově a vzájemně se podporujeme

Pracujeme týmově a vzájemně se podporujeme. Nabízíme kolegům možnost podílet se na dalším směřování organizace. Věříme ve schopnosti a potenciál druhých. Vytváříme partnerství pro naplnění naší vize.

POZITIVNÍ PŘÍSTUP

...k řešení problémů přistupujeme pozitivně

Naše práce nás baví. K řešení problémů přistupujeme pozitivně. V práci se chceme cítit dobře a proto hledáme klienty, kteří mají stejné hodnoty, jako my. Rádi se smějeme a máme radost, když nám jde práce od ruky.

FLEXIBILITA

...respektujeme individualitu a potřeby klienta

Při poskytování služeb vycházíme z našich zkušeností a obecných principů. Respektujeme přitom individualitu klienta a specifika jednotlivých případů, které řešíme komplexně.

VZDĚLÁVÁNÍ

...vylepšujeme a modernizujeme naše know-how

Potřeby našich klientů se mění v čase, a my rosteme tím, jak se stále učíme spolu s nimi. Neustále vylepšujeme naše know-how. Vzděláváme se a vyhledáváme nové metody přínosné pro naše klienty.

NAŠE VIZE

Věříme, že správa bytových domů ve 3. tisíciletí má vypadat jinak. Denně potkáváme členy výborů společenství unavené nekvalitní prací „odborníků“ spravujících jejich nemovitosti. Obdivujeme jejich odvahu, protože jsou to právě oni – členové výborů, kteří nesou osobní zodpovědnost za stav účetnictví společenství, správně zpracované vyúčtování i investice v řádech desetitisíců, statisíců, ale mnohdy i milionů korun.

Proti “zavedeným pořádkům” oboru správy nemovitostí bojujeme tím, že na první místo stavíme kvalitu práce a osobní přístup. Jsme pravou rukou našich partnerů.

Myslím, že naši klienti vám potvrdí, že účetnictví a administrativu jejich společenství děláme rádi a dobře. Užijte si správu pod hlavičkou firmy Habitant – luxus kvality, vstřícnosti, komunikace a osobního přístupu ve správě bytových domů i vy!

Tým Habitant solutions s.r.o.

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn