Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

SLUŽBY

Evidenční listy, vyúčtování, upomínky, a spousta dalších papírů. Pro někoho je to otrava, ale nás to prostě baví. Vést účetnictví společenstvím vlastníků tak, aby výstupy byly srozumitelné pro každého, je pro nás výzvou a zároveň našim hlavním cílem. Vy se díky tomu můžete věnovat tomu nejcennějšímu, co na světě máte – své rodině.

ZOBRAZIT VÍCE

Jste malé společenství vlastníků? Dávají vám ostatní najevo, že nejste zajímavý klient? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Pro nás zajímavý klient jste! Vymysleli jsme totiž způsob, jak vám dát přesně to, co potřebujete: kvalitní službu za rozumné peníze. Chce to jen jedno: oboustrannou vstřícnost.

ZOBRAZIT VÍCE

Máte otázky? Každý se někdy potřebuje poradit. Je rozumné se ujistit, že účetnictví vašeho společenství je vedeno řádně, vyúčtování služeb v pořádku a každý bude platit to, co má. Konzultace s odborníky (např. se soudní znalkyní se specializací na SVJ nebo certifikovanou účetní) vám dodá jistotu. Získáte odpovědi a řešení vašich problémů.

ZOBRAZIT VÍCE

Potřebujete pro své podnikání profesionální a komplexní vedení účetnictví, mzdové agendy, daňovou optimalizaci, přiznání k daním, účetní a daňové poradenství a osobní administrativní podporu? U nás elegantně vyřešíte nejen veškeré záležitosti týkající se vašeho domu, ale také vaše osobní podnikání.

ZOBRAZIT VÍCE
Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn