Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

ODBORNÉ KONZULTACE PRO SVJ

MÁTE OTÁZKY K PROBLÉMŮM V SVJ?

ZAPOMEŇTE NA DLOUHÉ HLEDÁNÍ V INTERNETOVÝCH DISKUZÍCH PLNÝCH “ODBORNÍKŮ”! MY VÁM ODPOVÍME ROVNOU.

“Při své práci často potkávám naštvané vlastníky a unavené předsedy společenství vlastníků. A všichni mají jedno společné. Mají spoustu otázek a pocit, že si neví rady. Nechtějí studovat a hledat na internetu. Chtějí, aby je někdo vyslechl a řekl jim jednoduše a srozumitelně CO a JAK mají dělat.”

Ing. Věra Bugárová - soudní znalec pro společenství vlastníkůIng. Věra Bugárová - soudní znalec pro společenství vlastníků

KDY SE VÁM VYPLATÍ NÁM ZAVOLAT?

new_61a6523
KDYŽ SE VÁM NEZDÁ NĚCO V ÚČETNICTVÍ…

Kdykoliv nahlédnete do účetních knih nebo přehledů, které vám správce domu předá, máte pocit, že tápete. Proč to nemůže být napsáno jako pro normální lidi? Je to vůbec správně? Některá čísla se vám nezdají, ale jak to zkontrolovat, když nejste účetní?

Před účetní, která má dar číst mezi řádky, se v účetnictví nic neskryje. V účetnictví společenství vlastníků to platí dvojnásob. Víme, jak má vypadat řádně vedené účetnictví a poradíme i vám.

new_61a7065_oranzova_graf
KDYŽ VÁM NESEDÍ VYÚČTOVÁNÍ…

Správce vašeho společenství vám zaslal vyúčtování. Jako každý rok si však nejste jistí jeho správností. Správce vám sice předložil podklady, ale moc se v nich nevyznáte. Chcete mít jistotu, že je vyúčtování správně, ale ve výboru není nikdo, kdo by těm složitým přehledům rozuměl.

Rozumíme vám! Je přirozené, že chcete mít jistotu, že jsou vyúčtované náklady správné. Pokud nejste z oboru, je jasné, že tápete. My ale víme, kam se podívat a jaké chtít podklady, abychom dokázali správnost vyúčtování ověřit.

bethany-legg-75nbwHfDsnY-unsplash_upr_habitant
KDYŽ SI NEVÍTE RADY S VAŠÍM SVJ…

Jste člen výboru společenství a řešíte v domě problém. Hlavou se vám honí celá řada otázek. Už jste strávili hodiny hledáním na internetu, ale pořád máte pocit, že nevíte, jak dál. Nebaví vás to. Chcete jasnou radu! Chcete problém konečně vyřešit, uzavřít a mít klid!

Rozumíme vám! My na internetu nehledáme, protože kvalitní radu tam člověk najde jen zřídka… Čerpáme ze svých dlouholetých zkušeností ve správě bytových domů a účetnictví pro SVJ, pracujeme se zákony a umíme vám je srozumitelně “přeložit”.

JAK VÁM POMŮŽEME?

VYSLECHNEME VÁS A ODPOVÍME NA VAŠE OTÁZKY

...abyste získali informace, díky kterým se rozhodnete pro nejlepší řešení

Za rozhodnutí, která ve výboru společenství vlastníků uděláte, také ručíte. Svým majetkem, ale především svou pověstí.

Neriskujte zbytečně své dobré jméno. Máte-li při řízení vašeho SVJ pochybnosti, zavolejte nám.

KOLIK TO BUDE STÁT?

650,- Kč za každou započatou půlhodinu konzultace

Cena platí při konzultaci v naší kanceláři, přes Skype nebo telefon

Nezapomínejte, že čím dříve problém začnete řešit, tím jednoduší a rychlejší jeho vyřešení bude.

“Neodkládejte problémy na pak“.

PROČ SE OBRÁTIT PRÁVĚ NA NÁS?

SPECIALIZUJEME SE VÝHRADNĚ NA SVJ

...a proto o SVJ víme opravdu hodně

Svou pozornost plně soustředíme na problematiku společenství vlastníků. Díky tomu zvládneme nejen zkontrolovat účetnictví a vyúčtování, ale také můžeme poskytnout poradenství ve specifických situacích, pomoci s organizací shromáždění a mnohé další.

VÍME, JAK TO CHODÍ U SOUDU

...v týmu máme soudního znalce.

Soudního znalce se specializací na účetnictví společenství vlastníků najdete aktuálně jedině v našem týmu. Když jde do tuhého, zkušenosti znalce se dost hodí. A vůbec nejlepší je využít je tak, aby do tuhého vůbec jít nezačalo.

ÚČETNICTVÍ JE NAŠE VELKÁ VÁŠEŇ

...a máme to černé na bílém.

Účetnímu týmu šéfuje certifikovaná účetní. Odbornost je pro nás totiž velmi důležitá. Rádi svou práci děláme dobře a nechceme nic podcenit. Dbáme proto na propojení obecných i odborných zkušeností.

UŽ MÁTE SEZNAM OTÁZEK? TAK TO NEODKLÁDEJTE A NAPIŠTE NÁM, AŤ JE VYŘEŠÍTE CO NEJDŘÍVE:

Zmáčknutím tlačítka ODESLAT udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Udělením tohoto souhlasu potvrzujete, že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou správné a pravdivé a že společnost Habitant solutions s.r.o., sídlem Smíchovská 2609/100, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČ: 05255601, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 260473, je oprávněna zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní

číslo, emailová adresa, IČ, za účelem: vyřízení Vašich požadavků, stížností či dotazů. Svůj souhlas udělujete na dobu 5 let nebo na dobu kratší, pakliže se rozhodnete odvolat svůj souhlas před uplynutím této doby. Odvolat souhlas je možné kdykoli, a to výslovným sdělením zaslaným na uvedebou emailovou adresu: ucetni@habitant.cz, nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v zápatí každé emailové zprávy. Bližší informace o zpracování osobních údajů na základě udělení tohoto souhlasu získáte ZDE.

Děkujeme za zájem, co nejdříve se vám ozveme. Tým Habitant.

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn