Skip to main content Skip to search
Zavolejte nám! +420 222 367 130

PRO KLIENTY

JSTE NAŠÍM KLIENTEM?

Moc si toho vážíme. Abychom vám ušetřili co nejvíce času, najdete na této stránce praktické informace a návody, jak postupovat v různých typických situacích, do kterých se jako vlastník bytu můžete dostat.

U nás máte neustále přehled. Můžete se podívat, kolik máte měsíčně platit a z čeho se platba skládá. Můžete si kdykoliv ověřit, zda máte vše v pořádku uhrazeno, případně zda vaše platba dorazila na účet společenství. Můžete si zkontrolovat počet osob v bytě.

V domech, kde vykonáváme činnost profi předsedy, navíc máte k dispozici ke stažení veškeré dodavatelské faktury, zápisy ze schůzek předsedy se členy kontrolního orgánu a také pravidelná hlášení o činnosti předsedy.

To vše vám přináší internetová aplikace DOMY-ONLINE, do které se můžete přihlásit níže přiloženým odkazem, přihlášení provedete zadáním e-mailové adresy, kterou jste nám oznámili jako kontaktní. Pokud nevíte, jakou e-mailovou adresu jste nám nahlásili, případně pokud vám přihlášení nefunguje, napište nám. Aplikaci vám v co nejkratším čase zprovozníme.

Přihlášení do aplikace: DOMY-ONLINE

Změnit počet osob je velmi jednoduché. Stačí nám vyplnit formulář níže.

Přijetí vašeho požadavku vám do druhého pracovního dne potvrdíme e-mailem zasláním nového evidenčního listu.

Připomínáme, že počet osob je ve většině společenství důležitý údaj pro správné vyúčtování služeb. Nepodceňujte proto ohlašování změn v počtech osob užívajících jednotku a vždy tak učiňte bezodkladně.

Děkujeme.

Změnily se vaše kontaktní údaje? Nezapomeňte nám to oznámit co nejdříve. Je to velmi jednoduché. Využijte náš formulář:

* POVINNÁ POLE PRO VYPLNĚNÍ. Nepodceňujte ohlašování změn kontaktních údajů a vždy tak učiňte bezodkladně, protože v případě neaktuálních údajů se může stát, že vám nebudou doručeny důležité informace týkající se chodu společenství nebo vaší jednotky (např. pozvánka na shromáždění, nový evidenční list, upozornění na nedoplatek nebo vyúčtování záloh na služby spojené s užíváním jednotky).

Děkujeme.

Nenašli jste řešení svého problému? Rádi vám pomůžeme. Preferujete-li telefonický kontakt, pošlete nám své telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme, nebo nám napište na:  INFO@HABITANT.CZ.

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn