Zavolejte nám! +420 222 367 130

KARIÉRA

MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Velmi rádi vás přivítáme do našeho týmu. Pokud zde naleznete pozici, která by vás zajímala, pošlete nám váš životopis na adresu ucetni@habitant.cz nebo nás kontaktujte telefonicky.

V současné době máme otevřené tyto pozice:

Hledáme fajn účetní, která umí pracovat s POHODOU, nebojí se rutinní práce, nebojí se zeptat, když něčemu nerozumí, zároveň je ale samostatná a umí si poradit, když nastane problém.
Pokud navíc umí pracovat ve správním programu WINDOMY, je to velké plus.

Pokud je vaše odpověď na následující otázky ANO, bude se vám u nás líbit.

  • Baví vás, když účetnictví sedí?
  • A když to nesedí, těší vás najít proč a vyřešit to?
  • Záleží vám na pohodovém pracovním prostředí?
  • Pracujete rádi s jasně definovanými pracovními postupy?
  • Myslíte si, že dělat některé úkoly každodenně a stejně, může být i výhoda?
  • Líbila by se vám zkrácená pracovní doba, třeba 4 hodiny denně, 4 dny v týdnu?

Náplň práce:

  • vedení podvojného účetnictví – zejména Společenství vlastníků v programu POHODA
  • stahování bankovních výpisů, párování plateb
  • práce se správním programem WINDOMY, vystavování předpisů na služby, párování plateb, práce s
    dlužníky, vyúčtování služeb
  • účtování faktur, pokladních dokladů, interní doklady, závěrkové operace, inventarizace

Požadujeme:

  • znalost podvojného účetnictví, znalost účetního programu POHODA výhodou
  • zodpovědnost, pozitivní přístup, komunikativnost, samostatnost
  • chuť řešit složitější problémy a vnímat to jako výzvu, mít radost, když účetnictví “sedí”
  • chuť pracovat s jasně definovanými pracovními postupy
  • pochopení, že některé úkoly se dělají pořád každý den dokola stejně
  • mít kvalitu jako jednu z hlavních hodnot

Nabízíme:

  • pohodové pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu, časem práci z domova
  • možnost zvyšovat pracovní úvazek
  • různé benefity šité na míru, každý chce něco jiného (stravenky, penzijní připojištění, telefon, počítač,
    více dovolené)

Finanční ohodnocení se odvíjí od velikosti úvazku a znalostí uchazeče. Nabízíme 190-220 kč/hodinu.

Místo pracoviště
Habitant solutions s.r.o.
Radlická 591/115, Praha, Jinonice

Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku
Práce na zkrácený úvazek

Délka trvání pracovního poměru
Na dobu neurčitou

Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete nám prosím svůj životopis.

Preferujete-li telefonický kontakt, pošlete nám své telefonní číslo a my vám co nejdříve zavoláme, nebo nám napište na ucetni@habitant.cz

Sdílej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn